ביקורת בניה

 
 

ביקורת בניה  

בישראל יש המון ליקויי בנייה שקשורים ברובם לרטיבות ואיטום. על כל מקרה לא כדאי שנפסח על ליקויים אלה. כדאי שאם אתם בונים בית או אם רכשתם דירה בבניין, תזמינו ביקורת בניה על מנת שתהיו בטוחים ברכישה שלכם. בית הוא הרכוש הכי יקר שאדם קונה בחייו, ויש להקל ראש ברכישה. חשוב להזמין בקורת בניה על מנת שתדעו אם תצטרכו להשקיע בתיקונים ואם זה בכלל ישתלם לכם. מבנים שיש בהם רטיבות, אינם מסוכנים רק מבחינת המבנה  , אלא גם מבחינה בריאותית. רטיבות גורמת להרבה בעיות בנשימה, ולכן כדאי כי תבדקו כל נכס שאתם רוכשים באמצעות ביקורת בניה.  יש להבין, כי הזכות המלאה של כל אחד היא  לערוך ביקורת בניה בחוק מכר דירות, אפילו אם נחתם כבר חוזה עם הקבלן או עם מוכר הנכס, במידה ומדובר בדירה או בית מיד שנייה.

ביקורת בניה יש לבצע גם ברכישה של בית חדש

אין זה אומר, כי אם רכשתם לאחרונה דירה או בית חדש, אתם פטורים מלבצע ביקורת בניה. הרבה קבלנים חוסכים בחומר גלם חשובים לבנייה וזה עלול להיות מסוכן. לא מזמן שמענו על קריסה של מרפסות, או אפילו את אולם האירועים שבו נהרגו אנשים בגלל בנייה לקויה. לא פעם כאשר מבצעים ביקורת בניה מקצועית מחברה ידועה המעסיקה מהנדסים מומחים, מתגלים הרבה ליקויי בנייה שהם מאוד מסוכנים. חשוב מאוד שתערכו ביקורת מנים בכל נכס שאתם רוכשים או מעוניינים לרכוש. ההוצאה במקרים אלה היא משתלמת כי מדובר פה בחייכם ובחיי בני משפחתכם וכמובן בהרבה מאוד כסף שקרוב לוודאי כי תתחייבו לשלם אותו תקופה של הרבה שנים כמו למשל באמצעות לקיחת משכנתא.

רכשתם נכס מיד שנייה? כיצד תדעו מה תהיה ההשקעה שלכם בנכס?

 יש הרבה אנשים שרוכשים דירות ובתים מיד שנייה ומעוניינים לשפץ את הנכס ולהשביח אותו. אם תזמינו ביקורת בניה, תדעו קודם כל אם המבנה  או הדירה הם תקינים מבחינת הבנייה.  כבר היו הרבה מקרים בהם התגלו ליקויי בנייה שהמהנדס בישר לרוכשים כי חבל על ההשקעה שלהם.

 דירות גן למכירה באזורים המבוקשים ביותר. היכנסון לקבלת פרטים נוספים.

 

 

 

 

גלאי עשן