בדיקת דירה לפני קניה

 
 

בדיקת דירה לפני קניה

מעוניין בשירות בדיקת דירה ? שירות בדיקת דירה ממצא יספק עבורך את כל השירות בהרחבה תוך סקירת הנעשה בתוך ומחוץ לדירה. השילוב של השניים יאפשר לחברה של בדיקת דירה לנסח עבורך חוות דעת על בסיסה נוכל להשיב לך האם מומלץ לקנות את הנכס או שהמבנה או הבית זקוקים לתוכנית תמ"א 38. בדיקת דירה תיעשה באופן מקצועי ושקוף אשר יכלול את כל הפרמטרים בסביבה. להלן פירוט על שירות בדיקת דירה:
 
בדיקות בתוך הדירה
 
אנו נבדוק את כל תוכן הדירה מצנרת, חשמל וגז ועד לחלקים הנחשדים כתוספות בנייה.  נבדוק את חוקיות תוספות הבנייה, ונמליץ לך להזמין בעלי מקצוע לתיקון בעיות בצנרת, בחשמל או בגז. בסופו של תהליך בדיקת דירה נגיש לך דו"ח עם החסרונות והמעלות של פנים הדירה, באמצעותן תוכל להתרשם ממסקנותינו. מנסיוננו, בעלי דירות רבים הופתעו מהממצאים שלנו על אף שחשבו שהם סיימו למצות לטוב ולרע את התרשמותם מנכס אשר ראו.
 
בדיקות מחוץ לדירה
 
או נבדוק את כל החסרונות והמעלות שיש מחוץ לדירה. נבדוק האם ישנן חנויות או מרכזי קניות בקרבת מקום, את רמת החינוך בשכונה: בתי ספר, נגישות למורים פרטיים בכל התחומים, נגישות למרכזי חינוך פרטיים, ולמוסדות להשכלה גבוהה. נבדוק האם יש חסרונות חוץ לשכונת המגורים: מדובר באיומים קטנים כמו רעש תנועה בלתי פוסקת של רכבים ומזהמים, ועד לאיומים גדולים יותר כמו קיום פשע או פשע מאורגן בשכונה או הודעות מטעם העירייה על ביטול פרוייקטים, שזה האיום החמור ביותר. ביטול פרויקטים על ידי העירייה מבטא את היחס של העירייה לשכונה, ואם הגוף ששולט בעיר מתחיל לתת לה יחס מפלה, הרי שזה אומר הכל. בנוסף, קרו מקרים רבים שבשכונות מעולות עם יתרונות רבים התרחשו ביטולי פרויקטים. במקרים כאלו ייתכן כי מדובר בתוכניות עתידיות של הממשלה או הרשויות הלאומיות לבנות בתוך השכונה כבישים או מבני ציבור על חשבון חלק מהבניינים תוך פיצוי זעום לדיירים, או שהשכונה נמצאת לפני ת.מ.א 38, שברבים מהמקרים העירייה מחכה שפרויקטים אלו יסתיימו בטרם היא תיגש לבנות בית ספר חדש או מבנה ציבור חדש שתוכנן במקום.
 
סיכום הבדיקות
 
במסגרת בדיקת דירה נגיש לך סיכום כולל וחוות דעת על הדירה הן בהקשר של הדירה כמוצר יחידני, והן בהקשר שלה כחלק משכונת מגורים. על בסיס שתי חוות הדעת הללו תוכל לקבל החלטה האם להישאר במקום אם לאו.
 
מחפשים הזדמנות חדשה לנדלן? דירות חדשות בתל מונד זה תל מונד החדשה - פרויקט דיור יוקרתי עם מגוון דירות חדשות למכירה. תל מונד החדשה הנו הזדמנות נדלן יוקרתית למגורים בסביבה ירוקה בשרון. הפרויקט מציע דירות 3-4 חדרים, דירות גן, קוטג'ים, בתים ווילות יוקרתיות בלב הפועם של השרון. בקרו באתר תל מונד החדשה לפרטים נוספים.

 

 

 

גלאי עשן