איתור נזילות

 
 

איתור נזילות

איתור נזילות זה אחד מהדברים שעשויים להבדיל בית מלוכלך ומסריח מבית נעים ונקי. איתור נזילות זה דבר הכרחי כשאנחנו חושדים שיש נזילה בבית שלנו- נזילה שעשויה לגרום לכתמים של רטיבות על הקירות, לסירחון וריקבון.

הבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו גרים. המקום שאנחנו רוצים שיהיה הכי נעים, בטוח ויפה שאנחנו יכולים להיות, וכמובן שיתאים לנו לפי ההעדפות והרצונות שלנו של מה אנחנו צריכים ורוצים שיהיה בבית שלנו. מכיוון שאנחנו רוצים שהבית שלנו יהיה נעים ונקי אנחנו צריכים לדאוג לו ולטפל בו ולעשות לו בדקי בית שונים כל תקופת מה. כמו שהיינו מטפלים בעצמנו, בחיית המחמד שלנו ואפילו בכלי הרכב שלנו, הבית שלנו הוא לא פחות חשוב- הבית שלנו הוא המקום שאנחנו חיים בו ומן הראוי שנדאג שתמיד יהיה בו נעים.

נזילות בתוך הבית הן אחת מהאפשרויות שקורות לעיתים וצריך לטפל בהן בבית. בין הנזילות האלה נובעות מגשמים או מצינורות שהתפוצצו, צינורות חלודים או כל דבר אחד, איתור נזילות הכרחי פה- איתור נזילות מונע מבעוד מועד (או במקרה הכי גרוע- מגלה את הנזילות שכבר קיימות). איתור נזילות הכרחי כדי שלא יתפתחו כתמי רטיבות, עובש, פטריות ושאר מיני דברים שאנחנו לא רוצים בתוך הבית שלנו, שלא לדבר על המים שאנחנו מבזבזים כשאנחנו לא מטפלים בנזילות שלנו.

איתור נזילות נועד למצוא נזילות קיימות ואפילו נזילות שעשויות להיות ולתקן אותן מבעוד מועד. בין אם הנזילות האלה נובעות בתקופת החורף כשיש גשמים ומעידות על חורים שיש בין הגג לבין הבית או נזילות שנובעות מפיצוץ או חור באחת מהצינורות שמובילים את המים- איתור נזילות עוזר לנו למצוא ולטפל בכל הבעיות שעשויות לגרום נזילות בבית שלנו.

נזילות זה עסק מסריח, תרתי משמע- נזילות עשויות ליצור ריקבון וסירחון של לחות בקירות הבית ואם לא מטפלים בזה זה עשוי ממש להתפתח לפטריות שמופיעות לנו על הקיר או התקרה. איתור נזילות הכרחי כדי למנוע את הדברים האלה כמה שיותר מוקדם, אז אם אתם רואים כתמים מוזרים על הקירות או התקרה, יש סיכוי שיש לכם נזילה איפה שהוא.

איתור נזילות נועד כדי שנוכל לחיות בתוך הבית שלנו בלי להיגעל או להיות בסביבה לא היגיינית שיש לנו אחראיות לה- איתור נזילות זו אחראיות של כל בנאדם שרוצה לחיות במקום היגייני.

לאלו מכם שעצלנים וחושבים שזה עשוי לעבור בסופו של דבר עשויים לגלות שהתפתחה פטרייה הקיר, ריקבון או עובש וזה מתחיל להסריח. אז תעשו לעצמכם טובה, גם מבחינה אסתטית וגם מבחינת היגיינה, ותטפלו בנזילות שלכם.

 

 

 

גלאי עשן